Адвокат у Голосіївському районі Києва

У кожної людини, і це абсолютно природньо, є свої таємниці, особисті та найпотаємніші, про які часто не говорять навіть найближчим. Однак, інколи саме від такої інформації може залежати все подальше життя. Особливо це стосується справ, для вирішення котрих потрібна консультація адвоката у Києві та виникає необхідність відкриватися зовсім незнайомій людині. Настільки безпечною є така відкритість і чи є різниця між тим, державний чи приватний адвокат надає юридичну допомогу? У даній статті я спробую пояснити усі ці моменти.

У своїй діяльності кожен адвокат керується не тільки законами. «Біблія» адвоката – це Правила адвокатської етики, найвищі стандарти поведінки, які покликані збалансувати обов’язки захисника перед клієнтом та служіння інтересам суспільства, принципи верховенства права та необхідність дотримання законності. І незалежно від того, яку місцевість обслуговує адвокат – Голосіївський район, Теремки, правий берег Києва чи найвіддаленіше село, ці правила – єдині та обов’язкові до виконання для всіх, хто присвятив себе цій серйозній професії.

Адвокат у Голосіївському районі Києва
Адвокат у Голосіївському районі Києва

Ключовим моментом адвокатської етики є принцип конфіденційності, адвокатської таємниці, який дає можливість клієнту довіряти своєму захиснику найбільші секрети, без побоювань про їх розголошення. Уся інформація, у тому числі, документальна, передана клієнтом адвокату, надійно захищається законом. При цьому, закон не окреслює змісту, характеру чи обсягу інформації – всі ці моменти визначаються її безпосереднім власником і можуть повідомлятися іншим виключно з його згоди.

Ніхто не вправі змусити захисника розголошувати відомості, які становлять адвокатську таємницю, при цьому, не має значення, це державний чи приватний адвокат. Проте, зовсім інша справа, якщо у захисті приймає участь звичайний фахівець з права. Послуги юриста можуть бути аналогічними тим, які надає сімейний адвокат Київ чи адвокат з земельних питань, однак його професійна діяльність не регулюється законами, які охороняють адвокатську таємницю, що викликає певні ризики і може призвести до непередбачуваних наслідків.

Якщо Ви шукаєте інформацію про послуги адвоката м. Київ та хочете співпрацювати з досвідченим фахівцем у Голосіївському районі – щиро прошу до мого офісу. До ваших послуг – інформативний офіційний сайт, доступні ціни, повноцінна юридична консультація по телефону. Ви також можете спілкуватися зі мною через інтернет, адже сьогодні поставити питання юристу онлайн можна майже з будь якої точки в Україні.