Про адвоката

 

Богомаз Андрій Павлович – адвокат у місті Києві та по Україні

 

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю: № 005699 від 17 березня 2016 року.

Організаційна форма здійснення адвокатської діяльності: індивідуальна.

Відомості внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

До отримання статусу адвоката України правовий досвід набув в складі  юридичної фірми та адвокатського бюро в місті Києві. 

Залишаюся одним з небагатьох адвокатів, хто результативно практикує всі види судочинства: кримінальне, цивільне (цивільні, житлові, земельні, сімейні, трудові спори), у справах про адміністративні правопорушення, адміністративне, господарське. 

Кримінальний адвокат. Закумульовано значний досвід роботи зі всіма видами учасників кримінального провадження: Здійснюю захист підозрюваного, обвинуваченого; представляю інтереси потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача, юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, третьої особи, щодо майна якої вирішується питання про арешт; надаю правову допомогу свідкам. Завжди приділяю увагу обставинам, що виключають злочинність діяння, питанням звільнення від кримінальної відповідальності, звільнення від покарання та його відбування, а також багатьом іншим аспектам, що впливають на правове становище клієнтів.

Адвокат в цивільному, адміністративному, господарському судочинстві. В даних видах судочинств тримаю достатньо високий процент виграшів перш за все завдяки тому, що, на стадії підготовки, особливу увагу приділяю перспективі справи, ймовірності задоволення судом наших позовних вимог та наявній доказовій базі, якщо я представляю інтереси позивачів.

Якщо я представляю інтереси відповідачів, третіх осіб, заявників, заінтересованих осіб тощо, то в такому випадку ми ставимо перед собою інші завдання і цілі, але робота проводиться не менш змістовна. 

Справи про адміністративні правопорушення. В даних категоріях справ послуги адвоката потрібні або особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, або потерпілому, і в залежності від цього, ми спрямовуємо зусилля на прийняття постанови або про закриття справи, або про накладення стягнення.   

Надаю юридичні консультації, розробляю правові документи, супроводжую угоди (купівлі-продажу, дарування, оренди тощо), займаюсь інвестиційними схемами та багатьом іншим.

Підвищую свій професійний рівень, систематизую практику, люблю складні справи.

Клієнти, з якими я мав змогу працювати, в разі виникнення юридичних питань звертаються повторно та радять мене своїм друзям і знайомим.     

Працюю у місті Києві (переважно) та по Україні.